Hakkımızda

Aksis Güvenlik Alarm Kamera ve Otomasyon Sistemleri

Aksis Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri 20 yıllık bir birikimi hergün gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik Güvenlik Sistemleri, Soygun İhbar Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri, Yüz Tanıma Parmak İzli ve Kartlı Geçiş Sistemleri, Bariyer Sistemleri, Turnike Sistemleri, Access Kontrol Sistemleri,Plaka Tanıma ve Hgs Otomasyon Sistemleri, Ücretli ve Ücretsiz Otopark Otomasyon Sistemleri Alanında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.
Aksis Güvenlik Alarm Kamera ve Otomasyon Sistemleri uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar!..

Misyon

Gelişen elektronik güvenlik ve otomasyon sistemlerini yakından takip ederek.Siz değerli müşterilerimize satış,montaj ve montaj sonrası hizmet ile sunmaktır.

Vizyon

Müşterilerimize satış,montaj ve montaj sonrası hizmetlerde kaliteli ürünler ve işçiliği benimseyerek hizmet sunmaktır.
Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

Aksis Güvenlik uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar!..
Günü kurtarmak için değil, geleceğimiz için çalışıyoruz.
Aksis Güvenlik Sistemleri