Soygun İhbar Sistemleri

SOYGUN  İHBAR SİSTEMLERİ
Hepimizin bildiği gibi son zamanlarda hızla artmakta olan hırsızlık olayları , bizleri çeşitli önlemler almaya yöneltmiştir. Bu önlemlerin  en emniyetli ve etkili olanı Hırsız İhbar Sistemleridir. Hırsız İhbar Sistemleri kendisine ve koruduğu mekana gelen tüm müdahaleleri tespit eder ve ses seviyesi kuvvetli sireni ile çevreyi , telefon arama modülü ile de bizleri alarm durumundan anında haberdar eder. Hırsız Alarm Sistemlerine yangın algılama , duman ve gaz dedektörleri’de bağlanabilmektedir. İstendiği takdirde Alarm Haber Alma Merkezleri’ne abone olunarak 24 saat gözetim altında tutulması sağlanabilmektedir.
Soygun ve Yangına Karşı Otomatik Alarm ve Kamera Denetleme Sistemleri Konut, Müstakil Evler ve İşyerleri İçin İdeal Güvenlik Sistemleri Alarm sistemleri sadece mülkün korunması için değil, sigorta açısından bakıldığında da çok önemlidir. Bina veya işyerlerinin sigorta edilmeleri sırasında çoğu sigorta şirketi, alarm sis
temi ile korunan yerler için sigorta ücretinde özel indirim öngören sözleşme maddelerini uygularlar. Soygun ve hırsızlığa karşı önlem alabilmek için çok değişik ve etkili sistemleri kullanmaktayız. Binanın iç ve dışından tutun da, arsa veya boş bir arazinin korunmasına kadar hem özel ve hem de ticari mekanlar için en profesyonel çözümleri üretebiliyoruz. Müstakil bir eve veya daireye soygun amaçlı girmek isteyen hırsızlar çoğu kez en kolay yolu, yani kapı veya pencereyi seçerler. Müstakil evlerde yapılan hırsızlıkların % 44’ü teras veya balkon kapılarından, dairelerde ise % 46,5 ‘ğu dairenin kapısını açarak gerçekleşmektedir.
Eviniz ve işyerinizdeki bu veya benzer zayıf noktaların en son teknoloji ve uzman çalışanlarımız tarafından güvenilir hale getirilmesini sağlamamız için lütfen bizi arayın.
 
 
Yüksek kalite ve uzman çalışanlarca yapılan hizmetimiz güvenilir ve uygun fiyatlıdır